| FashionCellia a întrebat:

La stardoll cover girl este doar pentru superstaruri sau si pentru cei care nu sunt? Daca da cum as putea sa ma inscriu si eu? Funda...

2 răspunsuri:
| deliapisicutza a răspuns:

Popti fi C.G si fara sa fii Supersatr, dar nu ai sanse daca nu esti. Trebuie sa ai cele mai multe voturi pe lume 5/5 ca sa fii C.G. pe o zi, si ca sa fii N.C.G. trebuie sa ai cele mai mule voturi pe tara

| Blondynna a răspuns:

Poti deveni Cover Girl daca un anumit numar de membri de voteaza 5 din 5 sh National CoverGirl este pentru membrii din tara ta care te voteaza 5 din 5 nu trebuie sa te inscri nicaieri vino sh viziteazama pe stardoll ma numesc BlondynnaPink sh lasa un comm sa stiu ca esti tu sa daca vrei voteaza ma pup bye:*