| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac id cu semne dar nu cu de alea de punctuatie plzzzz cine ma poate ajuta :*

Răspuns Câştigător
| anissa a răspuns:

¤ ^_^ * ● × ○ ♠ ♣ ° ღ nah nu stiu daca iti plac dar... vroiam doar sa te ajut... poti sa modifici scrisul pe acest site:www.messletters.com

10 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Complezteaza tot ce e acolo si varsta sa fie peste 18 ani https://na.edit.yahoo.com/......gistration iar semne de aici http://welcome.haipa.ro/hi5/coduri-hi5-si-simboluri/

| M4RK a răspuns:

Copiaza linkul ala ca nu mg asa sad

| M4RK a răspuns:

Sau cand vrei sa intri pe mes acolo unde te loghezi scrie get a new Yahoo! id. baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa-mi fac un id plzzzzzzzzzzzz cine ma poate ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai iti scrii numele tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai intra pe semne penrtru hi5 si gasesti semne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu t epot ajuta eu iti las id meu si u ma contactezi si atunci iti zic ca aici vede toti si nu imi place ok? id meu:printesa.gabitza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poy demine uite exista multe semne.Eu iti arat din astea usoare care toata lumea pot face : *_* ^_^ $_$! _! @_@ #_# %_% &_& sau : ღ ♥ ¤ atat stiu scuze...

| NeMeSIsGolD22 a răspuns:

Ms pentru iddile asteabig grinlaughing