| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa mor ...nu am nevoie de raspunsuri ca ce prostie cel imi bun raspuns funda o modaliate de a muri cat mai usor... daca nu nu va mai obositi sa scrieti ceva!

3 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mergi la un medic psihiatru, te va ajuta foarte mult. Daca tu singura nu iti poti indeparta aceste ganduri urate, exista medicamente care pot.Depresia din pacate este boala secolului...multi oameni refuza sa fie ajutati.

| Darkus a răspuns:

Daca vrei sa mori incearca sa iei multe somnifere vreo 20 de o data si apoi sa dormi si apoi mori in liniste ( nu ti-as recomanda)

| 4b a răspuns:

Am vrut sa ma abtin, da nu pot...scz-ma ca iti spun, da CE E IN CAPUL TAU kornelia? sad