| DeliBaa a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa ma lase pana la cat am chef afara?

Răspuns Câştigător
| AleAnyo a răspuns:

Delia, nici pe mine nu ma lasa pana la cat am eu chef. Tot panala 8 jumate am voie si eu. Tu de ce te plangi? De la 8 jumate deja se intunec, iar noaptea sunt numai tampiti pe strazi. Zii mersi ca te lasa si pana atunci. Ca poate sa te lase doar pana la 8. Stai linistita ca stie mama ta de ce te laa oar atat. ok? Te pup!

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Demonstrează-i că poate să aibă încredere în tine. Dar mai e și problema vârstei tale și cât de târziu ți se pune ție pata să stai afară. Dacă ai 12 ani așa cum îmi sugerează numele tău, eu zic să o asculți pe maică-ta, fiindcă sunt o grămadă de pericole la care te expui ieșind pe afară după căderea întunericului.

Există o limită pentru toate.

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@dellyutzadellya12
Păi ce vrei mai mult de atât? Ești chiar norocoasă, altele n-au voie nici atât cât stai tu. Doar nu vrei să stai până la miezul nopții pe afară.

Baftă

| mona a răspuns:

Pai acum depinde si cati ani ai, totusi spune-i ca vacanta se termina si sa te mai lase sa stai afara acum cat e vara

| Kiddzutsa a răspuns:

Pai depinde draga, nu o sa stai 3 zile afarastraight face.
Cati ani aihappy?

| DeliBaa explică:

Pai ma lasa pana se intuneca si am 12 ani

| anasavu a răspuns:

Poi incearca sa o convingi ca poate avea incredere in tine, si esti destul de matura ca stii ce faci. Cati ani ai totusi? Mai mult de 14-15 ani?

| Sorinz a răspuns:

Demonstreazai ca poate avea deplina incredere in tinewinking

| dreamygirl_5553 a răspuns:

Depinde cati ani ai.Demonstreaza-i ca poate avea incredere in tine.