| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune poze cu sclipici la descriere pe sunphoto sau videoclipuri? Am nevoie urgent pentru ai face o surpriza colegei mele! fundita cel mai bun si folositor raspuns!:*:X

Răspuns Câştigător
| Smiley4 a răspuns:

Poi nu poti! Scuze, si eu am incercat dar acum nu se mai poate.Se putea inainte, in 2005.Atunci sunphoto era altfel, putei sa pui poze miscatoare, la descriere, videoclipuri, fundaluri miscatoare. Era fain! Dar exista o petitie, pe care poti sa o semnezi(eu am semnato) in care toti vor sunphoto din 2005 inapoi!

| Marinamary95 a răspuns (pentru Smiley4):

Smiley4 imi poti da si mie link-ul cu petitia te roghappy.