| marriancosmin a întrebat:

Cum pot sa reactionez cu floare pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Salut!
Floarea aia e valabila doar pentru versiunea de iOS a Facebook-ului. Pe Windows sau Android nu ai cum sa reactionezi cu ea.

| Gavril_Bogdan_1989 a răspuns (pentru Speed99):

Nu este adevărat, eu am IPhone și nu merge(PS: este actualizat Facebook-ul), este pentru. ziua mamei din S.U.A, deci doar americanii au sau cei care au contul trecut pe limba engleză și locația in S.U.A

| Atotstiutorul a răspuns (pentru Gavril_Bogdan_1989):

Asa este!

| Draghia_Marius_1993 a răspuns (pentru Gavril_Bogdan_1989):

Si cum poti schimba locatia in S.U.A? Plz

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

1) Cauti poze cu flori pe net.
2) Salvezi acele poze pe telefon/tableta/calculator
3) Cind vrei sa reactionezi, trimiti una din acele poze pe Facebook.
happy happy happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acolo unde scrie să lași un comentariu, vezi un zâmbilici ex: happy
Dai click pe el și rulezi, acolo vei găsi o mulțime de simboluri (flori, animăluțe etc). Ori, alegi varianta lui Cristi, adică atașezi o imagine din laptopul tău.

| Ruţaş_Bogdan_1989 a răspuns:

Pai ai putea sa folosesti un vpn, daca esti pe telefon, foloseste hola vpn

| Maria_Adina_2001_Rhjb a răspuns (pentru Ruţaş_Bogdan_1989):

Pai si cum arata acel HOLA VPN?
Te intreb pentru ca eu l-am descarcat si nu ma lasa sa fac nimic!

| Ruţaş_Bogdan_1989 a răspuns (pentru Maria_Adina_2001_Rhjb):

Ii asa o fata xambitoare pe o flacara

| Gârbacea_Alexia_2002 a răspuns:

1)imi plac florile

2) le salvez

3)voiam de mult