| FlAiser a întrebat:

Salut tpu.Deci am o problema cu dintii din fata, am o strunga, multi zic ca imi sta bine dar mie nu imi place deloc si as vrea sa imi pun un aparat dentar fix in partea de sus sa scap de ea, si m-ar interesa cat costa un aparat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| trisoru a răspuns:

Multumeste-te ca nu ai carii sau dinte lipsa...eu nu as lua in locul tau, ma rog...pretul pentru aparat dentar fix variaza, porneste de la 500 euro, bafta