| XxBluu a întrebat:

imi puteti recomanda un program de exercitii pe care sa le fac acasa? Am 16 ani, 1, 56 si cam 53, 5 kg. Faza e ca as vrea sa mai slabesc cateva kg si poate si sa am si patatele insa de cateva luni m-am lasat de sport. Practicam acel sport de aproximativ 8 ani si jumatate iar acum cand m-am ingrasat parca nu mai pot face niimic si nu vreau sa imi pierd forma corpului pe care mi-am formato in acest timp. Dau funda, multumesc happy

6 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Pe primul loc este alimentatia fara asta nu faci nimic!
uite aici:http://www.culturism.ro/......domen.html iar dupa aceea exercitiile!

| florynmondialul a răspuns:

Cat despre program:http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-abdomen.html sper ca te-am ajutat!

| Chinezw a răspuns:

Http://www.ziare.com/......to-1129149

tu inca mai ai cosnttitutia formata. u ar trebui asa. un mic regim alimentar + tonifiere.

| strutulik02 a răspuns:

Continua cu sportulwinking mult si intens

| Zabaleta a răspuns:

Serii de 100 flotari ( 5 serii x 20 flotari ) cu pauza 1 min sau mai putin daca poti, la fel si cu genoflecsiunile si abdomenelewinking Bafta!