| chitaraclasica a întrebat:

Cum pot sa sterg avatarul de la yahoo avatar ( adica sa o iau d la inceput, nu sa le schimb pe cele deja existente)? funda pentru primul raspuns happyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Roxana_1723 a răspuns:

Apesi pe "delete picture" si se sterge una. Daca dai pe mai multe pe rand, se sterg.
Daca vrei sa nu mai ai avatar dai clic pe "Don't share a display image"

3 răspunsuri:
| Roxana_1723 a răspuns:

Ba nu e ea e mincinoasa...eu sunt Base si ti-am dat raspunsul de pe contul meu, asta adica.
Mersi pentru fundita :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa sterg un avatar care se misca

| aleexya a răspuns:

Apesi pe "delete picture" si se sterge una. Daca dai pe mai multe pe rand, se sterg.

Daca vrei sa nu mai ai avatar dai clic pe "Don't share a display image"
Sunt tot eu
poti sa-mi dai funda aici ca am iesit de pe Base

mersi anticipat