| chitaraclasica a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg hainele, parul etc d p avatar toate? adica sa il fac d la inceput. funda pentru primul raspuns( pls raspuns detaliat )

2 răspunsuri:
| didu_5680 a răspuns:

Buna happy Poti sa iti stergi avatarul si sa iti faci altul nou...Cand deschizi pagina cu avatarul, da click pe Preferences(in coltul din dreapta sus, undeva sub "Web Search"). Mergi la sectiunea "Delete My Avatar" si da click pe "Delete" -> "Delete My Avatar".winking

| chitaraclasica explică:

Ms mult