| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare pusa si deja aprobata?

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

În principiu nu poţi. Poţi să trimiţi un mesaj la contact@tpu.ro şi să scrii că vrei să ţi se şteargă întrebarea, dar va dura până îţi va procesa mesajul iar apoi în funcţie de condiţiile site-ului ţi-o va şterge sau nu.

| juniper a răspuns:

Daca ai scris-o gresit, poti s-o modifici, pur si simplu mergi la intrebarile tale si vei vedea la intrebarea pe care ai pus-o "modifica" sau "editeaza" si mai bine dai acolo, dar daca chiar vrei s-o stergi, roag-o pe Raluca sa o stearga, mergi sus in dreapta la Contact si scrie un mesaj. Ajuta mereu pe oricine.