| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg un album de pe hi5? Si daca puteti sa-mi spuneti de ce imi da eroare cand incerc sa-mi pun poza pe hi5 sau cadn incerc sa-mi schimb numele?

1 răspuns:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Pentru stergerea albumului : intri pe hi5 si sub prieteni ai albumele. Dai clik pe albumul pe care vrei sa il stergi. Respectivul album are mai multe poze. Daca pui mouse-ul pe o poza, iti apare in dreapta jos la poza un cos de gunoi, da clik pe el si poza se va sterge. Faci la fel cu toate celelalte fotografii. Apoi iti va zice ca Nu exista fotografii in acest album, si vei avea 2 optiuni: ori sa incarci poze pe el, ori sa il stergi. Da clik pe ala cu sterge albumul ( sau ceva de genu iti zic asa pentru ca nu am respectiva img in fata ) si apoi se va sterge.

pentru eroarea de la incercarea de a-ti pune poza la profil, chiar nu stiu ce sa zic pentru ca nu mi s-a mai intamplat, dar cred ca la schimbarea numelui e pentru ca nu ai voie sa folosesti semne de punctuatie in nume (.,?! etc ) sau e numele prea lung. Sper ca te-am ajutat.

pup :* byez wave

funda?