| alle529 a întrebat:

Cum pot sa vad cine mi-a votat un raspuns ca este amuzant, inteligent, stupid etc? Sau nu pot?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca vrei sa citesti enciclopedia TPU. -ului succes. O optiune mai directa nu e. Vrei sa ajungem in jungla? Imagineaza-ti ce s-ar fi intamplat daca am sti fiecare de fiecare data. Valeu, nu vreau sa ma gandesc.

| Leea1234 a răspuns:

POTI!
dar e ca si cum a-i cauta "acul in carul cu fan"!
cum poti vedea...pai iei fiecare utilizator in parte si intri in profilul lui. si dai clic pe voturi acordate de ...in ultimele 60 de zile.
dar nu se merita!

| Leea1234 a răspuns:

Stiam eu ca esti o fata inteligenta!
ai facut o alegere buna!
si sa nu pui la suflet stupidele, ca de cele mai multe ori sunt da-te aiurea, inca nu toti stiu sa faca diferenta intre stupid si nefolositor!

| Puiutz a răspuns:

Ceao:*...nu cred ca se poate sa vezi cine ce a dat. doar ce ai primithappy.

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu poti sa vezi pentru. ca chiar daca dai la voturi acordate in ultimele 60 de zile nu vei sti ce voturi ti-a dat(folositor, nefolositor, amuzant...)

| alle529 explică:

Da ai dreptate [Flav]laughing da` am fost si eu curioasa un pic:d

| alle529 explică:

[andrutza] daca fac asa cum ai zis tu imi ia o vesnicielaughing asa ca mai bine nu caut nimic, cum ai zis tu "nu se merita"happy

| alle529 explică:

Stai linistita [andrutza] k nu le pun la suflet, daca te`ai referit la [Sensei.BRO] ca o zis ca o votat stupide nu-l baga in seama ca el saracu/a nu stie pe ce planeta traiestelaughing

| Ciprian271 a răspuns:

A iuitate pe lista cu punctajele si vei vedea care sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti.
Uite-te la profilul userilor de la intrebarea cu pricina... daca ai noroc sa gasesti acolo e bine... daca nu... ii cauti pe totihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am votat stupide, decit sa te chinui sa cauti, prefer sa recunosc de pe acum big grin