| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de durerile de cap? Cred ca si voua vi s-a intamplat din cauza soarelui.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| jojo_2491 a răspuns:

Cu aspirina

| Lolly94 a răspuns:

Ia o pastila s'au pune'ti o batista calduta cu otet daca te doare tare. Evita soarelehee hee

| XtmCamiii a răspuns:

Cred ca e de la radiati

| Bibuu09 a răspuns:

Pai poate ai facut insolatie trece su un nurofen antinevralgic si cu o aspirinalaughing funda>?

| AnnMarie15 a răspuns:

Buna! Pai eu te sfatuiesc sa nu te expui la soare, la orele pranzului sau daca o faci sa ai ceva pe cap. Daca ai dureri de cap nu stiu. incearca sa iei un Nurofen, Algocalmin, Paracetamolthinking Sper ca te-am ajutat:*

| DiiaDiutza a răspuns:

Poarta ceva pe cap cand iesi afara, bea apa, eventual te poti si uda putin pe cap...