| Mirodenia a întrebat:

Cum pot scapa de o floare din holul blocului? Administratorul blocului a pus in hol o floare oribila care nu-mi place si vreau sa scap de ea rapid. Caut pe cineva s-o fure, s-o ia, sa dispara cu ea. Aveti idee unde pot gasi asa pe cineva?

Răspuns Câştigător
| eaglewatch01 a răspuns:

Pune ceva la radacina sa o usuce si ai scapat.Si nu stiu daca administratorii au dreptul sa dispuna dupa bunul lor plac de spatiul comun.Lucreaza in directia asta.

| Mirodenia explică (pentru eaglewatch01):

Tare mult as vrea sa lucrez la asta dar e combinat cu presedintele sunt 2 golani amindoi iar eu nu stiu ce sa fac. Sigur ca nu are dreptul sa dispuna de spatiul comun, ce pot sa fac?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Inemes a răspuns:

"Ajuta" floarea cu niste apa fiarta si sarewinking