| Anonim_9586 a întrebat:

Cum pot slabi rapid dar fara prea mult sport...Va rog foarte mult...

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Fara sport. la fel de repede cum vei scapa de kg in plus prin diverse diete tot asa le vei depune inapoi si poate inca mai rauhappy... fa zilnic macar dimineata si seara cateva exercitii de gimnastica,winking

| asko a răspuns:

Nu mai manca, nu mai bea apa, nu mai deschide nici ochii macar, cateva zile asa

| adinescu a răspuns:

Baga sport e si sanatos si o sa vezi ca incepe sa-ti placa nu baga in tine cacaturi de ceaiuri sau pastile. sport si o dieta sanatoasa cea mai buna reteta

| yourfriend_1956 a răspuns:

Mananca dimineata si seara cate o felie de paine prajita cu branza topita si la amiaza peste sau ceva fara prea multe calorii intre mese un fruct(evita bananale)

| bonny a răspuns:

Apeleaza la un nutritionist...mananca fructe, legume si iti sugerez si salata orientala care este foarte necesara si fara sport chiar nu se poatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu vei putea slabi nici o data fara sport dar in trape saitul: stil feminin.ro si vei avea multe de vazut