| Simplyy a întrebat:

Cum pot speria pe cineva la ora 12 noaptea afara in intuneric? Vreau raspuns urgent va rooooog, dau Fundabatting eyelashes Si imi cer scuze de categorie:d.

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Confectionezi o puta din plastilina si o arunci pe strada. rolling on the floor

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna vezi că ceea ce vrei să faci e c am periculos, dacă persoana face infarct? Nu te a gîndit, sau de spaimă face diabet, asta vrei? Să îl ai pe constiință?

| Crucified a răspuns:

rolling on the floor mai bine nu-ti mai zic ca raspunsul meu este pervers. laughing

| Crucified a răspuns (pentru Crucified):

Confectionezi o puta din plastilina si o arunci pe strada. rolling on the floor

| DarkBlood32 a răspuns:

La 12 noaptea? Hmm. thinking

Pai pasesti usor, afara in strada in intuneric. Te duci in spatele lui, pui mainile brusc pe spatele lui si apoi tipi.