| andreiuuutza a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare sau un raspuns de-al meu de pe TPU? Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu Raluca (sus la "contact").

| tania77 a răspuns:

Din cate stiu eu pentru. ca nici eu nu am multa experienta pe acest site, pentru. a sterge un raspuns sau o intrebare trebuie sa mergi sus in dreapta la contact si sa iti exprimi cererea, sau sa -i trimiti ralucai un mesaj in privat, sper ca ti-am fost de folos. Iar pentru. xPassion pentru. a pune o intrebare in stanga sus este un chenar de culoare verde unde scrie pune intrebarea ta aici, dai clik pe el si iti formulezi intrebarea, bafta.

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Nu stiu sigur cum dar banuiesc ca trebuie sa dai la intrebarile mele cauti intrebarea si o reformulezi banuiesc.nu stiu sper sa-ti mearga.pa pawave

| Deniisze a răspuns:

Nu stiu`... Dar ma poti ajuta si pe mine?:-D
Cum pot sa dau o intrebare?straight face
big grin