| Daiana_1431 a întrebat:

Cum se sterge o intrebare pe care am pus-o? Mersi.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Rebeca, poti sa scrii o cerere la "Contact" in partea de sus, mesaj privat Ralucai sau sa-ti raportezi singur intrebare (sau rugand pe cineva (preferabil un expert) sa ti-o raporteze).winking Bafta! day dreaming

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rebeca, ma bucur, ca te-am putut ajuta!winking day dreaming

| Hombre a răspuns:

Dai click la intrebarile mele, iti apare intrebarile dai click pe chenar rosu "editeaza" si schimbi continul intrebari, de sters nu mai poti. Dar vad ca nu ai nicio intrebare sau doar vrei sa stii?

| EUSIATIT a răspuns:

RALUCA te ajuta da clik le contact sus in dreapta si i spui cete doare altfel singura nu poti ok hai fundita,,