| JustSimple a întrebat:

Cum pot vedea ce vorbesc altii pe messenger? pentru o prietena...eu nu-s asa...laughing FUNDA+ce vreti voibig grinlaughing

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spune-i ca nu poti vedea ce vorbesc altii pe messenger! Convorbirile sunt confidentiale! Totusi daca insista se poate instala un keylogger in calculatorul victimei si apoi se poate urmarii toate convorbirile! Tu oricum nu esti asa laughing
Bafta!

| bianca154 a răspuns:

Poti sa intri in pc-ul oricui, daca ai un program aparte. costa 79€ si poti sa intri fara ca celalalt sa-si dea seama. poti sa faci multe lucruri cu acel program.iti dau numele daca vrei subMe Reverse. dar nu uita, ca chiar daca il descarci nu poti sa-l folosesti pana nu il cumperi

| ozulll a răspuns:

E un program care se cheama RADMIN. Daca reusesti sa o faci pe persoana respectiva sa il instaleze(trimis de tine), poti sa ii controlezi tu calculatorul de la tine de acasa. Astfel vezi arhiva ymsgr. Dar tu nu faci de astea...big grin

| JustSimple explică:

Nu nu facde-astealaughingce atata zicetilaughing rolling on the floor