| Madutza_Mada_1988 a întrebat:

Cum poti avea o voce mai buna? :*

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu prea se poate, daca nu ai o voce buna din nastere. Poti incerca sa iei lectii de canto, dar nu iti vor putea schimba calitatile vocale prea mult.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

rolling on the floor esti nebun

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele Mădă, ai putea lua ore de canto dar dacă nu ai voce degeaba le ie i, că aceste lectii te ajută să i ti formezi vocea, nicidecum nu i ti dau ele voce, cei care au ureche muzicală asa s au născut, este un talent, o genă acolo in corp, ceva ereditar. Iar orele sau lectiile de canto i ti cultivă vocea ti o fac m ai caldă si plăcută.

| TaviComplicat a răspuns:

laughing
Din păcate nu suntem Dumnezei.
Daca te referi la cântat, așa te naști.
Dacă te referi la vorbit, esti răgușit.

| pirla a răspuns:

Nu poti sa-ti faci vocea mai buna, dar daca canti mult vocea ta va invata sa nu mai cante fals. Funda? :*

| Unseen a răspuns:

Cantand tot mai mult