| Joker3134 a întrebat:

Cum poti sa ai o concentrare foarte buna? Stiti vreun exercitiu sau o carte care ajuta la asta?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, iesit pe afara pe vreme frumoasa fara sa te gandesti la nimic.

| Mosotti a răspuns:

O ai sau nu o ai de la sine, n-o ai, adios.
Lipsa de concentrare si atentie poate veni de la ADHD sau anxietate si depresie, poate veni de la asta. Si daca e una din astea, trebuie rezolvata problema.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Joker3134):

Trebe sa fie de la sine, nici nu trebuie sa-ti pui problema, rezolva anxietatea si automat urca concentrarea.

| Elisaolandar45 a răspuns:

Exista ceaiuri pentru memorie si relaxare in orice magazin care chiar ajuta.