| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi caiet de matematica, care sa aiba antet si subsol?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Dacă nu mă înșel, nu există.
Plus că doar conceptul de antet și subsol pe foaia de matematică sună oribil.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

As avea nevoie de unul sa-mi organizez lectiile si toate cele. Vreau sa devin mai bun la mate si n-am altceva de facut decat sa printez unul... Dar e aiurea, mai bine printez cu tot cu lectii & formule, daca zici ca nu exista astfel de caiet.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai... De când priceperea la matemaitică depinde de formatul caietului?
Poți oricând să iei un sticky note și să-l lipești pe foaia respectivă (ca opțiune).

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Daca citesc mai rapid si gasesc mai rapid o formula e mai eficient decat sa stau cu orele sa gasesc ceva ce-mi trebuie si sa uit ideea de rezolvare a problemei respective.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Azi spre exemplu nu eram sigur despre conjugata unui numar complex, am stat sa caut formula (Google nu ajuta in nici-un fel) si pana am gasit la finalul culegerii (in memorator) am uitat ideea si dupa ce am refacut problema a fost ok. (8 minute pierdute degeaba)