| eu_8219 a întrebat:

Cum pun poza la status aici al TPU?

Răspuns Câştigător
| buburuza_4437 a răspuns:

Dai la editare profil, si dpa la incarca poza de profil si dai acolo.

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Daca vrei sa-ti pui poza dai la editare profil si dupa aia la selecteaza imaginea de profil.Scoti una din pc si da save.Dar sa stii ca nu apare asa repede aici pe TPU, poate sa apara dupa 2 sau trezi zile, dar poate sa apara si peste o ora.

pa, pa

| AnneMarri a răspuns:

în stânga (scrie cu portocaliu) ai „vizualizare profil" , „editare date de logare" , „editare profil" , „mesaje" , „întrebările mele" , „răspunsurile mele" , „întrebări favorite" , „prieteni" , „notificări" , şi „logout"
tu dai la „editare profil" şi acolo vezi „nume public" , „prenume" , „nume" , „email" , „localitate" , „zi de naştere" , „url blog" , „sex" şi „selectează imagine de profil" , iar jos de „selectează imagine de profil" vezi „alegeţi fişierul" şi dai acolo , îţi alegi o poză din calculator şi dai la „salvează profilul"
dar să ştii că trebuie să aştepţi o zi sau două ca să-ţi apară poza , nu-ţi apare chiar imedia după ce ai pus-o , dar nu-i nimci în neregulă cu ea , aşa trebuie să fie şi sigur va apărea

| ɹαℓυ a răspuns:

Iti apare in stanga Editare profil, apesi acolo si o sa-ti apara jos:Selecteaza imagine profil, dai browse si cauti in fisierele tale din calculator apoi dai Salveaza profilul si iti apare poza.
*Plsss fundita? puppy dog eyes

| RoxyLaLa a răspuns:

In dreapta iti apare vizualizare profil, editare date logare, editare profil mesaje si asa mai departe. Dai la editare profil si iti apar chestiile alea unde sa scrii numele, localitatea etc. iar jos iti apare selecteaza imaginea de profil, si iti alegi iar apoi dai salveaza profilul. Fundaa? Plls:*

| Nicu20005 a răspuns:

Da la editare profil acolo mai jos e o de aia si dai rasfoire si alegi ce poza vrei sa pui da trebuie sa o ai in calculator poza. funda?

| eu_8219 explică:

Da