| Candy a întrebat:

Cum pun un linkuri?
adica uni dintre voi pot pune niste linkuri ceva de genu
http:...( ceva )
si cum pot pune si eu linkuri cand vreau sa trimit la cineva o poza am nevoie de linkul si nu stiu cum sa il copii de pe google si sa il pun unde am nevoie

explicati mai in detaliat
dau fundita
restul vot

2 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Intri pe pagina de web cu poze sau ce vrei tu sa trimiti si acolo in bara de sus trebuie sa scrie www...com(la punctele de suspensie e site-ul tau), inserezi ce scrie acolo----->dai clik dreapta------> dai pe copy, dupa care iesi din site si intri sa zicem la TPU unde vrei sa pui link-ul la un raspuns. Dai clik dreapta la raspuns si apoi la paste si asta e tot.
Sper ca ai inteles.:*

| Elena_1818 a răspuns:

Dai click pe link[sus acolo].il selectezi-->click dreapta-->copy
apoi dai click dreapta-->paste unde vrei sa il pui
sper ca ai inteles