| InghetataDeCapsuniD a întrebat:

Cum reactionezi daca cineva random de pe strada se umileste in public in fata ta? Adica ingencheaza sau iti pupa picioarele?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il ridic sus si ii zic ce ai nene?

| sabin89 a răspuns:

Atâta l-aş întreba: Ce pofteşti, mă musiu?

| Drimmero a răspuns:

Ridic acea persoana in picioare, ii zic ca nu e ok sa faca asa si o intreb daca a patit ceva, nu m-as amuza.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aw blushing
Pai incerc sa ridic acea persoana, sa ii explic care este situatia si apoi mergem mai departe. Asta daca avem treaba.
Daca nu avem treaba stam acolo.

Sau daca am mers la cafea, mergem si bem o cafea. Sau mai bine niste suc. Sau chiar ambele. Combo.

Iar daca este un necunoscut, atunci, tot asa as face big grin. Mai putin partea cu sucul.

| Celcestietot a răspuns:

Eu inteleg ca sunt o personalitate importanta, dar nici asa laughing

| SilentRain a răspuns:

Îmi fac cruce și ma feresc

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Dar daca te apuca de picior, acolo ramai rolling on the floor!

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Fac o rugăciune, și sun la 112

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Iti cucereste piciorul pana atunci si o sa te ia ostatica laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Rad in mod placut dupa care il prind de brate, il ridic si il pup.

| Ineys a răspuns:

M-am obisnuit, mi se intampla zilnic. Ce sa fac... il iert ca mi-a atins pantofii si merg mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ridica o in picioare, si i-as spune ca la biserica trebuie sa ingenuncheze nu in fata mea ca nu s Iisus sau vreun Zeu. as intreba o de ce face asta, si ca nu e ok sa se pune in astfel de ipostaze. cred ca i-as cumpara un suc sau ceva, as intreba daca o mancat ceva, i-as cumpara ceva de mancare, mi s ar face efectiv mila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Nu aş şti cum să reacţionez pe moment, m-aş simţi incomfortabil, aş crede că e vorba despre o persoană beată sau cu probleme psihice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred m-as speria de asa ceva. Nu ma amuza ciudatii/ciudateniile.

| eckblume a răspuns:

Am patit. Imi pastrez calmul. Comunic cu persoana respectiva sa vad daca are probleme psihice sau e doar vreo persoana dornica sa faca experimente sociale. Atunci am sunat la politie fiindca era bolnava psihic respectiva persoana.

| Celcestietot a răspuns (pentru eckblume):

Ai intalnit vanzatori de maturi laughing?

| eckblume a răspuns (pentru Celcestietot):

Nope. Intalneam des vanzatori de ziare. Intr-un an am vazut un barbat gol alergand pe strada si 4 politisti in urma lui. Nu stiu ce poate sa ma uimeasca iar laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru eckblume):

Ai vazut ceva cu adevarat mai rar, probabil ca te-ar mai surprinde un grupulet de "Martorii lui Iehova" care se tin dupa tine pe strada laughing

| InghetataDeCapsuniD explică:

Intreb ca am foot fetish si vreau sa stiu la ce sa ma astept