| gogusamsung a întrebat:

Cum reușește Moș Crăciun să nu se murdărească de fiecare dată când coboară pe coș?

Răspuns Câştigător
| Pure.Sunshine a răspuns:

Costumul lui are o functie de auto-curatare care functioneaza cu ajutorul unui chip integrat in curea. Functioneaza pe baterii. Primeste semnal de la un laptop ultima generatie care se afla in sania lui. In timpul in care mosul merge sa imparta cadourile, renii, pentru a nu se plictisi, au niste casti bluetooth special create, cu ajutorul carora asculta ultimele aparitii in materie de colinde de Craciun.

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vaaaaai JustMe şi Anonima, ce deştepte sunteţi voi loser.

| User a răspuns:

Are Arielu'n buzunar.

| JustMe a răspuns:

Aaa...nu existalaughing

| Roxy a răspuns:

Pai se inainte de a cobora pe horn se dezbracalaughing
oricum nimeni nu il vede cand pune cadourile sub bradbig grin
Si cand iese se sterge cu servetele umede si se imbraca la locbig grin
in casa e cald oricumbig grin

| lovenotsex a răspuns:

Are un alt rand de hainehappy...Sau nu intra pe cos e mai modern, intra pe balcon...

| ◕matza◕ a răspuns:

E`h intra pe usahappy

| anotherhumanbeing a răspuns:

E magic!

Răspuns utilizator avertizat
| aLina_8828 a răspuns:

Lol. toti mintiti acest copilstraight face
probabil ca intrebarea e pusa la katerinca, nu?straight face
in fine... n-are nici ariel, nici nu se dezbraca nici nu inrta pe usa nici nimic.
NU EXISTA, sunt parintii. dăăă

| aLina_8828 a răspuns:

Pai poate e chiar asa de...
incat sa nu stie. si dc sunt L-]?
/:]
eu am zisadevaru
~

| Alfur a răspuns:

Ti-as spune dar nu vreau sa ii divulg secretul, nu mi-ar mai aduce nici un cadou iarna asta.