| MioaraParalescu a întrebat:

Cum reusiti mai oamenilor sa dati cate 100-200 raspunsuri pe zi?
Stati toata ziua pe TPU si raspundeti ca sa castigati tricoul ala?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Parca este tricoul lu' Chuck Norris de se bate lumea pe el.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta a fost si scopul.Sa creasca activitatea site-ului.Nu ma intereseaza tricoul.Nu-mi place.

| 4b a răspuns:

laughingnoapte si zi

| AtateaConditii a răspuns:

laughing Ce sa faci daca suntem saraci.

| MioaraParalescu explică (pentru AtateaConditii):

Imagineaza-ti ce ar fi daca s-ar da un pc. s-au ceva mai de valoare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa-i când nu ai bani nici de haine!
"La tăți ni greu"

| Ramona000 a răspuns:

laughing))))

| EvaneSScence a răspuns:

Sincer, azi da. Am stat cam 8 ore si vreau sa castig tricoul alahappy.
Nu-mi fa morala pls!

| MioaraParalescu explică (pentru EvaneSScence):

Wow 8 ore nu te dor ochii?laughing
Si nici nu o sa te poti da mare cu el pentru ca e iarna mai ai de asteptat pana la vara cand o sa il poti purta.
Bafta oricum!

| DianaIsHere123 a răspuns:

Eu am incercat.da am esuat.crying crying crying
este greu!

| MioaraParalescu explică (pentru DianaIsHere123):

Da pai ar trebui sa te trezesti la 4 dimineata si stai toata ziua la pc si sa raspunzi intruna.
Eu nici nu am sa incerc fiindca asta ar insemna sa pierd o zi din viata mea mai degeaba.
Daca vreau ma duc si imi iau un tricou portocaliu de la second hand cu 1 leu si scriu TPU pe el cu carioca si gata laughing

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Stii,unii mai au si scoala.laughing rolling on the floor laughing rolling on the floor

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

De parca tu nu stai toata ziua pe calculatorwinking

| GOLD99 a răspuns:

Il vreauuu muuuuult de tooooot