| MetisuI a întrebat:

Cum rezistati pe caldura asta? Cum va racoriti?

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Evit sa stau foarte mult in soare. La mine in casa e racoare, nu am nevoie de aer conditionat sau altceva. De racorit nu stiu, mananc inghetata, beau ceva rece, ma spal cu apa rece.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu transpir deloc, imi place cald.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Îmi place și anotimpul de iarnă, dar rezist mai bine vara.Cum mă răcoresc? Păi nu țin cont de gradele de afară, îmi imaginez că sunt la polul nord. laughing

| AndreeaWTS a răspuns:

Aer condiționat și în casă și în mașină și mai puțin mers pe jos prin căldură.
Cu toate că m-am dus pe jos la Mega să-mi iau apă minerală (max. 250 m) și simțeam că rămân fără aer. Erau 36° C.

| MetisuI explică (pentru AndreeaWTS):

Eu comand prin Glovo ca ultima data mi s-a facut rau mi-am stricat toata ziua

| liliana77any a răspuns:

Mă răcoresc evitând să stau in soare, beau apa rece, suc rece și mănânc înghețata.