| deeafrumusikcool a întrebat:

Cum sa fac gold pe SmallWorlds simplu si usor? Accept si imprumuturi sau conturi cu gold.

Răspuns Câştigător
| Ania100 a răspuns:

Trebuie sa faci misiunea de la Easter island. Dupa ce o termini iti da un iepure si il vinzi.sau cu diamante! multa bafta!

7 răspunsuri:
| CristianCristian322 a răspuns:

Hey miai copiat intrebarea

| anonsiam a răspuns:

" Accept si imprumuturi sau conturi cu gold"
nu mai pot de ras rolling on the floor cine n-ar accepta?
ar fi bine sa primim asa goldzi simplu si usor rolling on the floor

| deeafrumusikcool explică:

Era o intrebare. tu trebuie sa imi raspunzi

| SMALLWORLDS a răspuns:

Vand cont smallworlds cl 195 la doar 10000 gold pentru delalii add new.smallworlds

| laura5798 a răspuns:

Cum sa fac daca mi s-a blocat contul aveam cl 200?

| laura5798 a răspuns:

Eeee metoda cu insula e pffff.....prin yop mail faci o suta de gold dintr-un cont.