| SupMates a întrebat:

Cum sa fac sa fiu o persoana mai buna, idei?

Răspuns Câştigător
| SandraEve a răspuns:

Pur si simplu esti o persoana mai buna. Incerci sa fii mai tolerant, mai rabdatoe, nu te mai enerva usor. Invata bine, sau fi dedicat jobului, ajuta ti familia, prietenii. Stii tu mai bine ce ai de facut.

1 răspuns:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Depinde de felul de bunatate la care te referi. Mai respectuos, mai sensibil, mai putin arogant? Incearca sa privesti viata altfel, intr-un mod mai pozitiv, iar asta te va face sa te simti bine si sa raspandesti starea de bine. Depinde si de caracterul tau.