| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa isi dea seama un baiat ca il plac? Nu vreau sa ii zic direct ca nu sunt sigura daca si el ma place, adica a dat asa niste semne.Cum ar trebui sa ma comport cu el?:*

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Oohhh. I don't want to see
ii spui ca iti este dor de eel.
flirteaza cu elhappy

| MihAelA_1847 a răspuns:

Pai zambeste-i, apropia-te de el, petrece-ti mai mult timp impreuna, intr-un cuvant, filtreaza(dar nu exagera daca nu esti sigura). Succes!happy

| roby96 a răspuns:

Incearca sa vb cu el si dai de inteles ca il placi... faceti niste conversatii care lui sa ii placa. Dupa care te descurci.Incearca sa afli daca si el te place.Fi atenta daca se uita dupa alte fete...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu. 1. te dai pe langa el, 2. pui pe prietenul/a ta cea mai buna sa-l intrebe de ce fata ii place sau 3. te apropii de prietenul cel mai bun al lui si il intrebi daca stie ceva.