| inflicted a întrebat:

Cum sa fac sa strang mai multe like-uri la o pagina de Facebook?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am deschis un subiect pe tema asta recent. Faza este ca azi nu prea mai poti sa strângi nici câteva lik-uri la propriul profilul da la o pagină incepatoare.
Faza este ca azi nu mai primesti like decat daca faci ceva penibil de care oameni pot râde, pui poze cu tine sau cu femei dezbracate, sau esti vreo mare vedetă tv.Si nu stiu daca ai observat dar nici aia nu au uni pe cat ar merita daca nu se despoaie.
Azi daca vrei sa ai like-uri promoveaza pornografia, sunt sigura ca pe Facebook cam 70% din oameni care au rămas sunt labari.

| Freya1 a răspuns:

Aaa da! si are Facebook grija mai nouă sa nu arate prietenilor sau urmaritorilor tot ce postezi.Nu mai prea baga la noutăți nici când iti schimbi poza de profil si habar nu am de ce fac asta.
Eu nu am crezut dar am descoperit recent cand mi s-a spus de către prieteni ca la ei nu le apare niciodata ce postez decat daca intra pe profilul meu.Mi-am verificat setările si toate sunt in regula, deci...

| Romeo16101 a răspuns:

Plateste promovare si o sa vezi ca o sa iti creasca numarul de like-uri si urmaritori, daca nu vrei sa bagi bani, invitati toti prietenii sa aprecieze pagina ta, roaga-le sa dea share, da si tu share, etc cumva tot trebuie sa creasca, bine depinde acum si de content-ul pe care il promovezi. Succes!