| LeEu a întrebat:

Cum pot sa strang mai multe like-uri la o pagina de Facebook?

12 răspunsuri:
| andrei_1493 a răspuns:

Sa ai o aplicatie la ia prin care sa ii obligi sa dea like ca sa o poata accesa. spre exemplu ``cati bani ai sa ai in viitor?``

| Căpșuni a răspuns (pentru andrei_1493):

Andrei_1493.Ce aplicatie?

| NimeniAnonim888 a răspuns (pentru andrei_1493):

Pai cum se pote face aceasta aplicatie? am si eu nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi linkul de la pagina ta și îți fac publicitate!;*

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru LeEu):

Care dintre ele?

http://i.imgur.com/2dLUH.png

| βeĺBŷŷ a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-mi dai si tu un like te rog mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru βeĺBŷŷ):

Da-mi linkul de la Facebook-ul tău și-ți fac publicitate chiar dacă pagina mea nu are multe like-uri! Si iți dau și like!happy;*

| βeĺBŷŷ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma lasa sa trimit linkul (reuzat).Iti trimit un mesaj cu linkul

| βeĺBŷŷ a răspuns (pentru βeĺBŷŷ):

Refuzat*

| Al_Alex_1996 a răspuns:

O forma de ajutor des intalnita este sa distribui pagina! pentru mai mult succes la setarile de confidentialitate atunci cand dai distribuire bifezi prietenii prietenilor si acestia vor vedea chiar daca nu te au in lista lor de prieteni dar au un prieten comun cu tine.