| ♥«βﻻαη©α»♥ ← ツ a întrebat:

Cum să-ți apară numele de fiecare dată când apeși enter intr'o conversatie? (Yahoo Messenger 10) Dau fundita!batting eyelashes

1 răspuns:
| amanda33 a răspuns:

Numele iti apare oricum happy Ai mai multe optiuni : te bagi la tine in lista cu numele ales de tine si asa va aparea si in fereastra. Daca vrei sa apari in lista altora cu numele ales de tine selecteaza din meniul Actions - > Send my contact details. Ii alegi pe toti si de acolo te descurci ca e easy. Succes