| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o plac? >:"

Ma astept la parerea unei fete happy
Am sarutat-o in seara asta, nu mi-a reprosat nimic.happy
Deci..cum ii zic c-o plac happy?

Răspuns Câştigător
| Koalass a răspuns:

Daca ai sarutat-o si nu a zis nimic inseamna ca si-a dat seama ca o placi si posibil sa te placa si ea incearca sa ii zici asa mai romantic si mai dulcetongue

3 răspunsuri:
| gfghn a răspuns:

Xx am niste sentimente foarte frumoase pentru tine si sper ca stiii despre ce vorbesc...simplu Spune-i "te plac" te iubesc cum vrei tu. Daca te place este de ajuns un simplu "te iubesc "ea va aprecia mult chiar daca nu o spui in cuvinte mari. Pa pa

| Koalass a răspuns:

Mersi de funda!:*

| deeea2 a răspuns:

Din moment ce ai sarutat-o si ea nu a zis nimic inseamna ca a inteles ca o placi!