| TheBoy007 a întrebat:

Buna seara, daca puteti sa imi spuneti cum sa ii spun unei fete ca o plac? Rog seriozitate.

5 răspunsuri:
| GeorgyiIone a răspuns:

Daca esti in clasa poti sa-i pui o floare pe banca si un biletel in care sa-i spui ca o placi. Mai poti sa o inviti la un suc si sa-i spui ceea ce simti pentru ea

| TheBoy007 explică (pentru GeorgyiIone):

Ok, deci o invit la suc.Imi poti spune si ce as putea sa ii spun, adica cum sa ii zic ca o plac?

| TheBoy007 explică:

Nu e in clasa cu mine, ok o invit la suc si ce as putea sa ii zic?

| TheBoy007 explică:

Ok inteleg o invit la suc.Imi poti da cateva idei, adica ce sa ii spun?

| GeorgyiIone a răspuns (pentru TheBoy007):

Ca o placi din prima clipa de cand ai vazut-o si ca ai dori ca ea sa devina iubita ta. Daca vrei iti trimit id-ul meu si iti mai spun pe mess ca acum nu am nici o idee