| Mirunaaaa a întrebat:

Cum sa ii conving pe parintii mei sa ma lase sa joc metin2?straight face...am 12 ani si nu ma lasa,,, doar pe Dodo jade dynasty am voiecrying,,, funddda pentru cine ma ajutasad

3 răspunsuri:
| Alexysa a răspuns:

Eu nu am avut probleme din prima zi au zis ca pot sa joc deoarece nu de aia sunt caractere si de fete.mai incearca sai imbunezi

| lalalalallll a răspuns:

Și eu pățesc la fel, părinții mei spun că e pentru "băiețoi".

| Gabitzzza a răspuns:

Da-te si tu pe langa ei poarta-te bine cu ei fa ce iti zic si apoi depinde aici cu cine te intelegi mai bine tata sau mama vb cu ei deschis si zi-i unuia chestia asta zi-le ca nu te afecteaza ca le joci sau sau ceva de genul si vezi ce se intampla happy