| WHOre a întrebat:

Cum sa imi evidentiez sanii in selfie-uri fara sa imi pun sutien(nu imi place sa port si nici nu am!)? Stiti voi niste trucuri?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mai bine nu ai face asta deoarece realitatea oricum va fi evidenta cand te va vedea cineva.In plus de asta cu ce te ajuta? Vrei sa faci o poza sa ai pe Facebook asa de profil si iti ies sani in evidenta oricum daca ii ai si sa fie o poza draguta sau vrei sa ii faci sa para mai mari sa primesti mai multe like-uri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca şi femeie, nici eu nu apreciez astfel de poze.Dar realitatea este ca majoritatea bărbaților sunt disperați după asemenea ipostaze în ele. Eşti "bună" doar dacă laşi şi ceva la vedere.Am văzut o grămadă de poze pe Facebook în care unele tipe se apleacă în față atunci când îşi fac selfie purtând ceva mai decoltat pentru a-şi expune o bună parte din sâni.And it works, au mult mai multe likes la astfel de poze decât la celelalte.Nu le judec, nu toate sunt "sluts".Pur şi simplu vor atenție.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu cred ca faci impresie buna in fata oamenilor daca iti faci poze in pozitii indecente sau sa-ti evidentiezi astfel de parti ale corpului.Lasa sani asa cum sunt atât in realitate cat si in poze si axează-te pe altceva...

| TheLifeIsGood a răspuns:

Nu stiu, nu inteleg femeile si adolescentele ce vor sa isi evedintieze sanii in poze sau in realitate. Le consider persoane indecente, ar fi mai bine daca ar fi naturale, si desi unii barbati adolescenti sunt innebuniti dupa chestiile de genul acesta, astea nu sunt chiar singurele lucruri pe care ii intereaseaza. Mai sunt caracterul si intrebarile de pe TPU laughing Lasa pozele indecente, nu te avantajeaza deloc...