| eu123456789 a întrebat:

Cum sa imi modific adresa de email pe TPU?

Răspuns Câştigător
| summergirl25 a răspuns:

Nu e greu, unde iti spune ''Logat ca eu123456789'', daca te uiti un pic mai jos, o sa veti ca scrie editare date logare.D-ai click acolo si iti scrii adresa noua de e-mail. Sper ca te-am ajutat! Funda?

4 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Dai la editare de logare. E in stanga ta. Unde e si Oracolul TPU etc.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Dai la www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ şi unde scrie să editezi emailul îl pui pe celălalt.
Pe curând!

| AtateaConditii a răspuns:

La stanga sub notificari. Unde este scris cu portocaliu dai editare logare.

| Never4ever a răspuns:

Editare date logare.