| mariusluisa a întrebat:

Cum sa invat sa vorbesc si sa dansez tiganeste? care esti rasist abtine-te dau funda mare

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din propozitia ta am inteles ca daca sunt rasist si ma abtin dai funda mare! Intrebarile sunt: 1.De ce dai funda daca ma abtin? 2. De unde stii ca m-am abtinut daca m-am abtinut? 3.De unde gasesti funda mare sau mica, cunoscut find faptul ca fundele sunt toate la fel? 4. Cum se scrie "abtine-te" (eu stiam "abtine-te")? 5.Cum este corect la inceput de propozitie: "care esti" sau "Care esti"? Nu astept funda dar astept sa-mi raspunzi logic si ...gramatical corect.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mi-ai raspuns! E adevarat. Poate ca nu trebuia sa ma injuri. Probabil ca tiganii asa fac cand nu mai au argumente.