| Dariuus2003 a întrebat:

Cum pot sa invat sa dansez tiganeste? Cum e in piesa lui Sandu Ciorba papu? Adica un gen de pasi sau ceva.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te uiti la piesa aluia si inveti dupa ea, imitand ce face el, faci si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capu vostru, cand aud de manele ma iau dracii
Dar ca sfat pentru tine, bea o sticla de tuica cu 1 energizant, si vezi numa ce dansuri o sa faci, o sa dansezi si pe Greceste laughing)

| teo530 a răspuns:

Te-mbeţi şi dansezi cum apuci.

| MadnesOfJuice a răspuns:

Nu cred ca o sa iti spuna cineva pe internet, ar trebui sa inveti de la sursa(cum s-ar spune). Daca esti rom ar trebui sa te interesezi cine stie sa danseze si sa te invete si pe tine. Mie unul mi-a luat 1 an sa invat dansuri populare si am vazut cum danseaza romii si e destul de greu sa inveti aia.

| Hexcore a răspuns:

Cauta tutoriale sau inscrie te la ceva curs de dans