| 2k18Tpu a întrebat:

Cum sa "învingi"un psihopat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand si pana cand psihopatii au de aface cu traficul de persoane si chestii de genul? DUpa ce ca nu stiti ce inseamna unele cuvinte, mai faceti si pe inteligentii. Eu as tacea in locul vostru.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Învingi? La ce te referi?

| 2k18Tpu explică (pentru anonim_4396):

Sa reusesc sa il confrunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca femeie nu poti este punctul slab al vostru, doar un psihopat adevarat poate avea atributii mai bune in arta - of not giving a fu.ck - decât creierul feminin.

Dacã dai de unul ai grija, ca poate face orice cu tine, asa se ajunge la trafic, proxenetism si alte rahaturi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De cand si pana cand psihopatii au de aface cu traficul de persoane si chestii de genul? DUpa ce ca nu stiti ce inseamna unele cuvinte, mai faceti si pe inteligentii. Eu as tacea in locul vostru.

| SandraEve a răspuns:

Il ignori, nu te cobori la mintea lui...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SandraEve):

Scrie psihopat acolo, nu?
Ea pare să-și imagineze un soi de luptă, iar tu pari să te referi la un retardat.