| quake a întrebat:

Cum sa o conving pe casiera de la pariuri sportive sa ma lase sa bag un bilet, am 16 ani si 1 79 inaltime (daca ajuta cu ceva) funda

Răspuns Câştigător
| adyzone a răspuns:

Ia o persoana de peste 18 ani cu tine sa iti bage ea biletul, ca oricum in caz de castig nu o sa ai cum sa scoti banii deoarece o sa ai nevoie de buletin.

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Din pacate tot va fi nevoie de buletin, pentru validare, ori din buletin va fi lesne de inteles ca nu ai 18 ani. Astfel, chiar daca prin absurd te-ar lasa sa pui un bilet, nu ai avea voie sa iti retragi eventualul castig.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce ce sa intre ea la belea din cauza ca vrei tu sa joci la pariuri?

| quake explică (pentru suntserios):

Am pus o intrebare nu e nevoie sa raspunzi la ea

| AlinG5 a răspuns:

De ce nu rogi un parinte?