| Kittynika a întrebat:

Cum sa pun la Opera, ca Google sa fie prima pagina de pornire, home?

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

In partea stanga sus langa simbolul operei exista un buton pe care scrie "menu", dai clic pe acest buton se deschide o fereastra cu mai multe rubrici, duci sageata mausului pe settings si se deschide o noua fereastra, de unde alegi prima rubrica "preferences" (dai clic pe ea), unde se va deschide o alta fereastra de unde alegi rubrica "general", unde vei gasi sa modifici "home page". Succes!