| solz a întrebat:

Cum sa rectific notele din carnetul de note? Cine e meseriasul?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine nu modifici nimic, daca nu vrei sa ai parte de o cearta monstru. Adevarul este cea mai buna reteta, fii sincer/sincera si vei avea mereu de castigat.

| BRG a răspuns:

Dacă faci asta înseamnă hoţie, şi noi nu vrem să-l supărăm pe Dumnezeu care vede tot. nu?

| a răspuns:

Damn straight face

| francesca a răspuns:

Ha! si crezi ca nu o sa se prinda nimeni? mai bine lasa-le asa de cat sa fii aratat cu degetul ca ai incercat sa furi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristi din Bucuresti,
Se numeste falsificare si nu hotie. Si lasa-l tu pe Dumnezeu ca are alta ocupatie. S-a dus la masaj...
Solz, asuma-ti notele! Ce vei maslui mai tarziu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti rectifica invatand, tu la ce te gandeai? Meseriasul esti chiar tu, nu vorbim despre carnetul tau?
Ca sa te citez, "Hi", da-ti fundita! tongue