| anonim_4396 a întrebat:

Hei pentru inscrierea la liceu mi-a cerut copie dupa carnetul de note, ce inseamna copie dupa carnetul de note? trebuie sa ma duc la scoala sa iau foia aceea cu notele din clasele 5-8, sau trebuie sa fac copie la carnetul de note, chiar nu stiu, spuneti-mi si mie, imi trebuie urgent, maine trebuie sa o duc crying

Răspuns Câştigător
| Awesoman a răspuns:

Pur si simplu faci copie la carnetul de note, si pui copiile intr-un dosar.

| cosmindavid a răspuns (pentru Awesoman):

Trebuia facute copii la foile cu mediile si notele din carnet laughing ce aiurea...

7 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Probabil te referi la foaia matricola - documentul ce contine toate mediile primite la materiile din cei 4 ani de gimnaziu!

| xBebee a răspuns:

Bună.Copie după carnetul de note? Mie nu mi-a cerut dar bănuiesc copie după prima pagină, şi cele ce mediile 5-8.Nu cred că îi interesează notele mai degrabă mediile.
Baftă! Şi sper să intrii unde doreşti şi îţi doresc succes la examene să iei note mari şi să nu te pierzi!☺

| WeAreLegion a răspuns:

Trebuie sa iei foaia matricola cu notele din clasele 5-8!

| MariusYonuyzu a răspuns:

Cine ti-a zis sa faci copie dupa carnet de note.tu nu ai nici o treaba cu carnetu de note.eu acum un an am dat examenu si nu mi-a cerut nimic.si in primul rand rie nu iti trebuie notele ci medile.ei tiau cerut copie dupa carnet sa nu mai caute ei medile din catalog sti ca lenea e mare.

| cosmindavid a răspuns (pentru MariusYonuyzu):

Eu dau vocationalul la waldorf, si azi, maine si poimaine se fac inscrierile, iar la secretariat pentru inscriere mi-a cerut COPIE DUPA CARNETUL DE NOTE, si chiar habar nu am ce sa duc, dar cred ca e foaia matricola

| MariusYonuyzu a răspuns (pentru cosmindavid):

O fi nu stiu exact.eu anul trecu am dat si nu mi-a cerut nici o copie dupa carnet. poate e cum zici tu, foaia matricola