| LawlietL886 a întrebat:

Am pierdut carnetul de note. Știți voi ăla în care profesorii trec notele. Ce fac? (Nu râdeți).

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Eu mi l-am pierdut de două ori.
Yeahlaughing
Gen, nu-l prea foloseam. Înainte, gardienii ni-l cereau la poartă. Doar așa puteai intrai, dar la un moment dat, nu le-o mai păsat.
Iar de trecut note, nu prea, de când cu catalogul online. So.

Mă rog, am mers la secretariat, am dat 3 lei și mi-au dat altul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa faceam si eu cand mai luam cate o nota proasta la scoala. Il faceam pierdut.

| deeeaqq a răspuns:

Îți cumperi altul.

| someone00 a răspuns:

Soliciti altul la secretariatul scolii.

| SilverPearl a răspuns:

Iti cumperi altul si iti anunti dirigintele si el iti va trece mediile in noul carnet. A patit ceva de genul o colega si asa aprocedat.