| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de depresie singur fara psiholog si altele?

4 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Gasesti ceva sa-ti placa si adaugi in activitatile zilnice, o sa le faci de placere, Fie ca e om sau culori, sunete, alte chestii, de obicei omul este o colectie de astfel de lucruri care te incanta.

| Lorennn a răspuns:

Sa iti gasesti un hobby... poate esti bun la gatit sau la desenat idk... sa faci ceea ce iti place si sa comunici, comunicarea este foarte importanta nu numai cu familia ci si cu prieteni si timpul petrecut cu acestia.

| L3v1 a răspuns:

Asculta melodia asta ca să scapi de depresie
https://youtu.be/bwZRUDbS25o

| PascuAndrei2330 a răspuns:

Câți ani ai?