| ioanaccc a întrebat:

Salut.Vreau un abdomen plat! Pana la jumatatea lunii Iulie. Vreau sa scap de grasimea abdominala! Ce trebuie sa fac? Eu fac exercitii dimineata, incerc sa mananc doar ce este sanatos, iar seara alerg cativa km sau merg cu bicicleta. Este bine? O sa dea rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Sigur ca o sa dea rezultate! tine-o tot asa si bea lichide multe, apa de preferat big grin

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

N-ar strica şi 2 reprize a 50 de abdomene! 1 dimineaţa si 1 seara! Bafta!

| Tynnna a răspuns (pentru onasis1961):

Probabil sunt incluse deja in acele exercitii facute dimineata.

| ioanaccc explică (pentru Tynnna):

Exacthappy.